Dažniausiai užduodami klausimai

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus siunčiant siuntas per “Siuntos autobusais”.

.
1. Kaip sužinoti, kad gavau siuntą?
Siuntėjas visada informuojamas kada siunta bus gavėjo mieste. Norėdami sužinoti ar siunta jau gauta, paskambinę nurodytu siuntų terminalo telefonu (www.siuntosautobusais.lt/kontaktai) ir padiktavę siuntos kvito numerį gausite informaciją. Informacija pagal vardą, pavardę neteikiama.

2. Ar galima siųsti siuntas tarp miestų, kuriuose nėra siuntų terminalo?
Siuntas galite siųsti į visus miestus ir miestelius, į kuriuos važiuoja Kautros autobusai. Mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą. Mieste, kuriame nėra siuntų skyriaus, siuntą išsiųsti galite atiduodami ją “Kautros” autobuse.

3. Ar galima siuntą atsiimti kitą dieną?
Į terminalą atvežtos siuntos ir dviračiai nemokamai saugomi dvi darbo dienas, šventinės ir savaitgalio dienos neapmokestinamos. Už kiekvieną sekančią darbo dieną, saugant siuntą, mokamas 0,30 €  mokestis, saugant dviratį mokamas 1,50 € mokestis

4. Ar gali siuntą atsiimti šeimos narys ar draugas?
Siuntos atiduodamos tik adresatui arba asmeniui, turinčiam adresato pasirašytą raštišką įgaliojimą. Įmonėms skirtos siuntos atiduodamos tik asmenims, turintiems galiojantį įmonės darbuotojo pažymėjimą arba įmonės suteiktą įgaliojimą.

5. Ar galima išsiųsti 2 metrų ilgio siuntą?
Siuntos, viršijančios leidžiamus išmatavimus (100 x 50 x 30 cm; arba bendra dydžių suma didesnė kaip 180 cm), vadinamos negabaritinėmis siuntomis. Už negabaritinių siuntų, kurių bendra trijų dydžių (ilgis, plotis ir aukštis) suma neviršija 250 cm, o viena iš kraštinių ne didesnė kaip 70 cm, reikalaujančių specialių transportavimo sąlygų pervežimą taikomas papildomas 5,80 € mokestis.

6. Kokius duomenis reikia nurodyti siunčiant siuntą?
Siunčiant siuntą reikia nurodyti gavėjo miestą, siuntėjo ir gavėjo vardą, pavardę bei telefono numerį. Jei siunta skirta įmonei, tuomet užtenka nurodyti įmonės pavadinimą ir telefono numerį.

7. Kaip supakuoti siuntą?
Siunta turi būti supakuota taip, kad transportavimo metu būtų apsaugota nuo pažeidimų ir nepažeistų kitų siuntų. Už siuntos saugų įpakavimą atsako siuntėjas. Jūsų patogumui, mūsų siuntų terminaluose galima įsigyti pakavimo medžiagų www.siuntosautobusais.lt/papildomos-paslaugos/pakavimo-medziagos.

8. Koks yra siuntų skyriaus darbo laikas?
Informaciją apie siuntų skyrių darbo laikus galite rasti kontaktų skiltyje.

9. Per kiek laiko siunta nukeliaus į Taliną/Rygą?

Siuntos į Taliną bei Rygą pristatomos jau kitą darbo dieną.

 

Jei vis tik turite papildomų klausimų, rašykite mums info@siuntosautobusais.lt