Siuntos Lietuvoje

Siuntos tą pačią dieną

Atneškite siuntą į “Siuntos autobusais” terminalą ir mes ją pristatysime gavėjui Lietuvoje jau tą pačią dieną. Jei į Jūsų pageidaujamą Lietuvos miestą tą dieną autobusas nebevažiuoja – siunta nukeliaus jau kitos dienos ryte! Tikslų siuntos pristatymo laiką galite sužinoti artimiausiame “Siuntos autobusais” terminale (kontaktai).

Kurjeris

Kurjeris Vilniuje, Kaune, Alytuje bei Šiauliuose paims siuntas iš Jūsų biuro ir nugabens gavėjui tą pačią dieną visoje Lietuvoje! Siųskite siuntas tarp Vilniaus ir Kauno, ir Jūsų siuntą kurjeris paėmęs iš Jūsų biuro pristatys tiesiai į partnerių biurą. Daugiau apie kurjerio paslaugas

Kainos

Siųskite siuntas Lietuvoje tik nuo 1,45 €. Lietuvoje siunčiame nuo smulkiausios siuntos iki dviračio ar net 30 kg sveriančios siuntos! Sužinokite kiek kainuos nusiųsti Jūsų siuntą Lietuvoje – “Siuntų Lietuvoje kainos

Taisyklės 

Sužinokite reikalavimus siunčiant siuntas Lietuvoje – kokius daiktus siųsti draudžiama, kaip siunta turi būti supakuotas, kokia suma galima papildomai apdrausti siuntą siunčiant Lietuvoje, kas privalo būti užrašyta ant siuntos ir kt. – skiltyje Bendrosios siuntų gabenimo taisyklės.

Siuntos pakavimas

Norite siųsti siuntą Lietuvoje, bet neturite įpakavimo? Nebėda, voką ar dėžutę siuntiniui galite įsigyti artimiausiame “Siuntos autobusais” terminale. Daugiau apie siuntų pakavimo medžiagas.

.