Siuntos į Angliją

Siuntos į Angliją nukeliaus greitai ir saugiai siunčiant per “Siuntos autobusais”. Jūsų siuntinį skubiai nusiųsime į Londoną bei kitus Anglijos miestus.

Kainos galioja nuo 2017-07-01 UAB “Kautra” terminaluose Alytuje, Kaune, Vilkaviškyje, Prienuose, Kėdainiuose, Vilniuje.

 

Svoris iki Londonas, Northampton, Lutonas, Milton Keynes, Peterborough, Wisbich, Nothigham, Derby,
Stock-on-Trent, Wolverhampton, Coventry, Portsmouth, Southampton, Brighton
5 kg 17,40 €
30 kg 29,00 €

Kainos pateiktos su PVM.

 

Siuntos pristatomos į šiuos miestus

London, Northampton, Luton, Milton Keynes, Peterborough, Wisbich, Nothigham, Derby, Stock-on-Trent, Wolverhampton, Coventry, Portsmouth, Southampton, Brighton.

 

Užpildykite tarptautinių siuntų važtaraštį

Norėdami sutaupyti savo laiką siųsdami siuntinį į Angliją galite atsinešti jau užpildytą tarptautinių siuntų siuntimo važtaraštį. Primename, jog siuntėjas atsako už pateiktų duomenų teisingumą. 

Atsisiųsti tarptautinių siuntų važtaraštį

.

Taisyklės siunčiant siuntas į Angliją

Sužinokite reikalavimus siunčiant siuntas į Angliją – kokius daiktus siųsti draudžiama, kaip siunta turi būti supakuota, kokia suma galima papildomai apdrausti siuntą siunčiant į Angliją, kada siunta gali būti nepriimama ir kt. – skiltyje Tarptautinių siuntų taisyklės.

 

Naudokitės kurjerio paslaugomis

Įmonės įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Alytuje ir norinčios siųsti siuntas į Angliją gali pasinaudoti kurjerio paslauga – Jums nereikės gaišti laiko vykstant į siuntų terminalą ir laukiant eilėje, Jūsų siuntą kurjeris paims tiesiai iš biuro. Daugiau apie kurjerio paslaugas.

.

Turite klausimų dėl siuntų siuntimo į Angliją? Rašykite mums info@siuntosautobusais.lt

.