Siuntos Lietuvoje

Siuntos informacija:

siuntos lietuvoje

Kaip veikia „Siuntos autobusais“

ATVYKITE Į AUTOBUSŲ STOTĮ

Norėdami išsiųsti siuntą atvykite į artimiausioje autobusų stotyje įsikūrusį „Siuntos autobusais“ terminalą. 

ATIDUOKITE siuntinį

Terminale atiduokite norimą siųsti daiktą. Pateikite siuntų darbuotojui siuntėjo ir gavėjo duomenis. 

siuntą gauna tą pačią dieną

Pristatysime Jūsų siuntą gavėjui tą pačią dieną!
Jei į pageidaujamą miestą autobusas nebevažiuoja – siunta nukeliaus jau kitos dienos ryte!

Siuntų dydžiai

STANDARTINĖ SIUNTA

Pervežimui priimamos siuntos, sudarytos iš vieno ar kelių paketų, ribojant vieno paketo svorį iki 30 kg. Paketo dydis gali būti ne didesnis kaip 100 x 50 x 30 cm arba bendra trijų dydžių (ilgis, plotis ir aukštis) suma ne didesnė kaip 180 cm.

NEGABARITINĖ SIUNTA

Siuntos, kurių bendra trijų dydžių (ilgis, plotis ir aukštis) suma viršija 180 cm, bet neviršija 250 cm, o viena iš kraštinių ne didesnė kaip 70 cm ir reikalaujančių specialių transportavimo sąlygų, vadinamos negabaritinėmis siuntomis. Už jų pervežimą taikomas papildomas mokestis.

Siuntos pakavimo patarimai

Kad Jūsų siunta Lietuvoje gavėją pasiektų saugiai ir greitai, būtina ją tinkamai supakuoti.  Keli patarimai ką reikėtų daryti ir ko ne pakuojant siuntinį.

Daugiau

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip sužinoti kur šiuo metu yra mūsų siunta?

Savo siuntos kelią galite sekti mūsų tinklapyje, esančioje skiltyje „Siuntos sekimas. Jums tereikia įvesti savo siuntos numerį. 

Ar galima siųsti siuntas tarp miestų, kuriuose nėra siuntų terminalo?

Mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą. Mieste, kuriame nėra siuntų skyriaus, siuntą išsiųsti galite atiduodami ją “Kautros” autobuse.

Ar galima siuntą atsiimti kitą dieną?

Į terminalą atvežtos siuntos nemokamai saugomi dvi darbo dienas (šventinės ir savaitgalio dienos neapmokestinamos). Už kiekvieną sekančią darbo dieną, saugant siuntą, mokamas 0,30 €  mokestis (saugant dviratį mokamas 1,50 € mokestis).

Ar gali siuntą atsiimti šeimos narys ar draugas?

Siuntos atiduodamos tik adresatui arba asmeniui, turinčiam adresato pasirašytą raštišką įgaliojimą. Įmonėms skirtos siuntos atiduodamos tik asmenims, turintiems galiojantį įmonės darbuotojo pažymėjimą arba įmonės suteiktą įgaliojimą.

Kokius duomenis reikia nurodyti siunčiant siuntą?

Siunčiant siuntą reikia nurodyti gavėjo miestą, siuntėjo ir gavėjo vardą, pavardę bei telefono numerį. Jei siunta skirta įmonei, tuomet užtenka nurodyti įmonės pavadinimą ir telefono numerį.