Kainų skaičiuoklė

Siuntos informacija:
Bendrosios taisyklės

Norėdami sužinoti siuntos į užsienį kainą, naudokite Tarptautinių siuntų skaičiuoklę

KAINŲ SKAIČIUOKLĖ

Siuntos Lietuvoje kainos

Norėdami sužinoti preliminarią siuntos kainą Lietuvoje, užpildykite viršuje esančią formą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kodėl nerandu mano pasirinkto išvykimo miesto skaičiuoklėje?

Jeigu skaičiuoklėje miesto nėra, šio miesto vežėjas nepateikia duomenų kainų skaičiuoklei arba mieste nėra siuntų skyriaus. Miestai, kuriuose yra siuntų skyrius, tačiau duomenų skaičiuoklei nėra pateikę: Nida, Visaginas, Molėtai, Pakruojis, Šakiai, Šilalė, Zarasai, Anykščiai, Šilutė ir Utena. Norėdami sužinoti informaciją apie iš šių miestų siunčiamų siuntų kainas bei grafikus prašome teirautis tiesiogiai telefonu kontaktų skiltyje.

Ar galima siųsti siuntas tarp miestų, kuriuose nėra siuntų terminalo?

Mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą. Mieste, kuriame nėra siuntų skyriaus, siuntą išsiųsti galite atiduodami ją “Kautros” autobuse.

Ką reiškia žvaigždutė * prie miesto pavadinimo?

Žvaigždutė reiškia, kad siuntą šiame mieste reikia atsiimti iš vairuotojo nurodytu laiku. Tame mieste arba nėra siuntų skyriaus, arba rodomi atvykimo laikai po siuntų skyriaus darbo laiko pabaigos.

Koks maksimalus galimas siuntos svoris ir dydis? Ką daryti jei turima siuntą šiek tiek viršija leidžiamas ribas?

Vienos pakuotės svoris ribojamas iki 30 kg. Paketo dydis gali būti ne didesnis kaip 100 x 50 x 30 cm arba bendra trijų dydžių (ilgis, plotis ir aukštis) suma ne didesnė kaip 180 cm.
Jei siuntos išmatavimai didesni – bus taikomas papildomas negabaritinės siuntos mokestis – 5,80 € su PVM. Skaičiuoklėje šis mokestis nenurodomas.
Dėl negabaritinių ir sunkesnių siuntų pervežimo prašome teirautis išsiuntimo terminalo tiesiogiai telefonu, nurodytu kontaktuose. Esant techninėms galimybėms nugabensime Jūsų siuntas.

Kokius duomenis reikia nurodyti siunčiant siuntą?

Siunčiant siuntą reikia nurodyti gavėjo miestą, siuntėjo ir gavėjo vardą, pavardę bei telefono numerį. Jei siunta skirta įmonei, tuomet užtenka nurodyti įmonės pavadinimą ir telefono numerį.