fbpx

Dviračių siuntimas autobusu

Keliausite su šeima, bet į automobilį netelpa visi dviračiai? Patogiausias būdas – pristatyti dviračius į artimiausią „Siuntos autobusais“ terminalą. Nuvešime juos autobusu į jūsų pasirinktą miestą Lietuvoje, liks tik atvykti ir atsiimti. Prieš siunčiant dviračius, pasirūpinkite, kad jie būtų tinkamai paruošti kelionei autobusu, apie tai daugiau sužinosite siuntų gabenimo taisyklėse.

Dviračių laikikliuose nevežami: sunkūs (virš 20 kg), elektriniai, motoriniai, triračiai, BMX dviračiai, bei paspirtukai. Visos šios transporto priemonės, esant vietos, vežamos autobuso bagažinėje ir apmokestinamos pagal standartinį siuntų kainoraštį.

Elektrinių dviračių į Nidą ir Kuršių neriją – nevežame.

Dviračio siuntimo kaina:

Iš Vilniaus terminalo – 20,00 €.
Iš Kauno, Alytaus, Kėdainių, Vilkaviškio, Prienų bei Marijampolės – 15,00 €.

Dėl kainų ir siuntimo galimybių iš kitų miestų prašome teirautis nurodytais kontaktais.

Dviračių saugojimas

Į terminalą atvežti dviračiai nemokamai saugomi dvi darbo dienas; šventinės ir savaitgalio dienos neapmokestinamos, o už kiekvieną sekančią darbo dieną, saugant dviratį, mokamas papildomas 2,00 € mokestis. Dviračio saugojimo Nidos terminale mokestis 5,00€.

Kaip paruošti dviratį siuntimui

  • Dviratis keliaus autobuso išorėje ant autobusuose įrengtų dviračių laikiklių. Kelionės metu dviratis nėra apsaugotas nuo aplinkos poveikio (lietaus, dulkių ir pan.)
  • Prašome apsukti apsaugine plėvele sėdynę ir visas dviračio rėmo vietas, kurios gali būti pažeistos kabinant dviratį ant laikiklio. Dažų pažeidimai nėra kompensuojami.
  • Prašome nuimti visas papildomas dviračio dalis (vaikiškas kėdutes, krepšius ir kita). Įsitikinkite, kad tokios dalys kaip skambutis ar šviestuvai yra gerai pritvirtintos.